ELEKTROMECHANIKA

elektromechanika częstochowa

Warsztat samochodowy funkcjonuje już od kilkunastu lat. Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych. Do zakresu naszych usług należą: diagnostyka komputerowa, elektromechanika elektronika, mechanika samochodowa.

KLIMATYZACJA


Serwis klimatyzacji Obejmuje odessanie czynnika, wykonanie próżni, wymiana oleju w układzie i nabicie czynnika. Ozonowanie Regularnie czyszczenie metodą ozonowania jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się grzybów, bakterii i innych alergenów z układu klimatyzacji w samochodzie. Metoda ozonowania umożliwia pozbycie się nieprzyjemnych zapachów w samochodzie. Odgrzybianie chemiczne Metoda chemiczna usuwa grzyby z układu klimatyzacji jest metodą o dużej skuteczności.

AKUMULATORY


W sprzedaży znajdują się akumulatory wszystkich dostępnych na rynku pojemności oraz firm.

UWAGA!!! AKUMULATORY.

Sprzedaż akumulatorów również z dojazdem do klienta.

ALTERNATORY I ROZRUSZNIKI


Specjalizacją naszej firmy jest sprzedaż alternatorów i rozruszników do wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych. Po uprzednim sprawdzeniu alternator lub rozrusznik trafia w Państwa ręce.

ROZRZĄDY


Wyróżniamy cztery rodzaje rozrządu – zaworowy /sterowanie zaworami ssącymi i wydechowymi/, tulejowy /tuleja przesuwno-obrotowa zamyka i otwiera zawory/, tłokowy /tłok otwiera i zamyka okna do kanałów/, sterowany przepustnicą obrotową /otwiera i zamyka okna dolotowe/.